Paddleboard jóga (SUP YOGA) – přehrada Bystřička, sobota 6.7.

Srdečně vás zveme na lekci paddleboard jógy. V poslední době stále oblíbenější typ jógy. Paddleboard jóga přináší příležitost daleko přesněji vnímat a pracovat s těžištěm a jeho pohybem při zaujímání polohy a poté při setrvávání v poloze a jejím prodýchání.  Je to jeden z nejefektivnějších způsobů, jak trénovat střed těla a jeho velmi přesné a vytrvalé zapojování.  Je to zkrátka úplně jiného než ve fitness či jógovém studiu. Navíc budete  jógovat v přírodě a budete ji vnímat všemi smysly. Možná vám přinese novou silnou zkušenost vnímání šumění nekonečného vlnění vodní hladiny na pozadí  šumění vašeho dechu. Zjistíte, že musíte pohyby provádět daleko přesněji a daleko efektivněji používat sílu.

Lekcí paddleboard jógy vás provede Simona Duráková ze slovenského Hlohovce, která vede pravidelné lekce jógy a také paddleboard jógy, kterou zbožňuje a sama o sobě píše:

Moje prvé kroky po ukončení kurzu učiteľa yogy v roku 2016 smerovali miesto podložky na pevnú zem práve na ‚podložku‘ na vodu a tak odovzdávanie mojich vedomostí a zdieľanie radosti začala SUPYOGA / PADDLEYOGA, ktorú som si navždy zamilovala. Moja srdcovka, moja vášeň, moje poslanie :-)

sobota 6.7.

1. lekce 17.30 – 19.00

2. lekce 19.00 – 20.30

přehrada Bystřička, hlavní pláž

Cena: 290 Kč (v lekci je zahrnuto půjčení paddleboardu, lektorné). V případě zájmu o delší propůjčení paddleboardu,  lze se domluvit na místě :-)

Nutná rezervace místa i platba do 3.7.

Info a rezervace:

figelovamonika@vyziva-joga.cz

tel: 733 777 342

Další informace: FB – SUPA YOGA                        

www.supayoga.cz

Moc se na vás těšíme :-)