Power jóga pro muže – od 12.1., Vsetín

Je založena na fyzických aspektech jógy. Pozice jsou spojeny pohybem s přidáním silových prvků. Vzniká tak skvělá pohybová aktivita a zároveň důmyslný trénink. Důraz je kladen na dech, sílu, rovnováhu a flexibilitu. Spojuje tradiční prvky jógy s fitness atributy.

Lekce jsou vhodné i pro sportovce, kdy jóga může pomoci se zdokonalit ve sportu, kterému se muž věnuje a to jak zlepšením fyzické kondice, ohebnosti, síly, vyrovnání různých dysbalancí, ale také najít v sobě více odhodlání, podpořit svoji mužskou stránku…ve sportu, v partnerských vztazích, v práci atd…
Jóga pro muže klade důraz na sílu, dynamičnost a ohebnost. Kdo je pružný na těle, je pružný i v myšlení. Jóga pro muže proto může být i fyzicky náročnější a klade si za cíl vybudovat správné svalové napětí i rovnovážnou mysl. Svaly se stanou viditelnými, budou funkční a pružné, tak aby rozvíjely sílu, ale zároveň neomezovaly tělo, jak tomu bývá u jiných silových praxí.

Jóga je přitom ideálním doplňkem posiloven a kompenzací jak sedavého způsobu života, tak stresujícího prostředí podnikání a zaměstnání v nadnárodních obřích společnostech. Stovky studií dnes dokazují její blahodárný vliv na organizmus, takže stačí se jen rozhodnout a přijít vyzkoušet, sami uvidíte a hlavně ucítíte ten rozdíl :-)

Začínáme 12.1.2018, a vždy každý PÁTEK 19.45 – 20.45
MŠ Teddy, ul.U Bečvy 2297, Ohrada
Cena lekce: 100 Kč
S sebou: podložku na jógu, pohodlné oblečení, ručník, pití…
Vždy NUTNÁ REZERVACE
Těším se na vás :-)
Monika