Pánevní dno pro ženy

PÁNEVNÍ DNO POHLEDEM VÝCHODU A ZÁPADU METODOU 3X3

Forma kurzů:

INDIVIDUÁLNÍ

Ráda Vás provedu metodou 3×3, tak abyste poznala benefity cvičení, ale také relaxace.

Metoda 3×3 individuálně: 3500 Kč/4-5 hodin

SKUPINOVÉ

Jednodenní kurz Tajemství pánevního dna metodou 3×3  - cena 1900 Kč/7 hod

Pokud máte kolem sebe ženy, které by téma pánevního dna zajímalo a utvoříte si skupinu min. 7 žen, ráda vás provedu celodenním kurzem dle domluvy termínu i místa. Skupinový kurz je velmi inspirující, podporující právě tím, že je i možnost sdílení :-)

Jaké problémy lze metodou řešit a pro jaké ženy je určena:

*pro všechny ženy, které si chtějí být vědomy samy sebe, navázat spojení se svým pánevním dnem, ženskými orgány, cítit samy sebe

* pro ženy, které mají potíže s: bolestmi zad, SI skloubením, bolestivou kostrčí, močovou inkotinencí, poklesy až prolapsy dělohy, PMS, hormonální nerovnováhou, bolestivou menstruací

* ženy, které trápí únava a nedostatek energie

* ženy, které chtějí otěhotnět a nedaří se

* ženy po porodu a v II.trimestru těhotenství

* ženy před nebo po gynekologické nebo urologické operaci

* ženy, které se chtějí napojit na svou vnitřní ženskou sílu, moudrost, vášeň a kreativitu

* ženy se zájmem o psychosomatiku a celostní přístupy k člověku

* ženy, které chtějí zažehnout nový plamen svého ženství

* ženy toužící po větším intimním prožitku z milování nejen u sebe, ale také věnovat větší potěšení partnerovi

*pro ženy, které cvičí jógu, pilates a chtějí více poznat svaly pánevního dna

Pánevní dno je živá svalová květina na dně naší pánve. Nejsou to jen pouhé svaly, ale místo naší ženské síly a přesný emoční barometr. Nezáleží na naší dokonalé znalosti anatomie, ale na dovednosti vnímání svého vlastního těla. Protože pánevní dno je vrtkavé…Někdy se stáhne jako květina do poupěte a jindy uvadne dřív, než bychom si přály. Živou vodou je pro něj psychické uvolnění, fyzická aktivace a hlavně trpělivost v jeho probuzení.

U posilování pánevního dna je mnoho mýtů.  Pánevní dno není jen o anatomii o svalech, ale právě také o rovině emoční a energetické. V jakém stavu je pánevní dno, souvisí s naší energií, chutí do života, spokojeností s bytím v našem těle. Pánevní dno má být krásně pružné jako trampolína. Reagovat při každém pohybu, houpat naše vnitřní ženské orgány při chůzi. Na kámen posílené pánevní dno není stejně jako naprosto povolené žádná výhra.

Tento unikátní koncept metody 3×3 vnímá pánevní dno nejen v rovině FYZICKÉ, ale přidává i pohled z roviny EMOČNÍ a ENERGETICKÉ.

Autorkou metody je Renata Sahani Skálová. Fyzioterapeutka, psychoterapeutka a cvičitelka jógy. Sesbírala dlouholeté zkušenosti z práce se ženami a již fungující systémy aplikovala na problematiku pánevního dna. Až kombinace fyzioterapie, řešení emočních potíží a probuzení energie přinesla kýžené výsledky a v ČR funguje už 10 let.

Pánev je střed našeho těla a pánevní dno motor a impulsní centrum k pohybu. Cvičení CORE, svaly středu těla nebo i hluboký stabilizační systém jsou pojmy, které poslední roky zavalily fitness centra a stránky časopisů. Pánevní dno jako nedílná část tohoto důležitého systému je ale většinou dost opomíjeno.